Uwaga! Zebranie z Rodzicami odbędzie się 04 lutego 2019 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Opublikowano: środa, 06 wrzesień 2017 Drukuj E-mail

4 września o godz. 900 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny mszą św., którą odprawił ks. proboszcz Jerzy Krzanowski. W szkole powitała uczniów pani dyrektor Agata Jankowska. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do najmłodszych uczniów, którzy po raz pierwszy znaleźli się w murach naszej szkoły. Oni też złożyli uroczyste ślubowanie. W ramach upamiętnienia 78 rocznicy wybuchu II wojny światowej uczniowie zaprezentowali apel poświęcony temu wydarzeniu. Pani dyrektor życzyła uczniom sukcesów, zapału i chęci do nauki.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSCN1891
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.