Stypendyści

Opublikowano: środa, 06 wrzesień 2017 Drukuj E-mail

29 sierpnia 2017 roku odbyła się w naszej szkole sesja Rady Gminy, podczas której wręczone zostały uczniom stypendia finansowe przyznawane przez Wójta Gminy Dębno w ramach „Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży”. Program jest realizowany  poprzez wyróżnienia w następujących kategoriach: wysokie wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. 30 uczniów naszej szkoły otrzymało te nagrody. Stypendium naukowe przyznano Zuzannie Kukuś i Michałowi Gurgulowi, artystyczne Jowicie Gawor i Patrykowi Ledzińskiemu, sportowe Julii Gurgul i Patrycji Smoleń. Za wysokie wyniki w nauce wyróżnienia otrzymali: Oliwia Szkarłat, Kamila Widło, Julia Górska, Kinga Grzesik, Weronika Jakubas, Maksymilian Kender, Brygida Witek, Bartłomiej Gala, Antoni Kukuś, Kacper Hojnowski, Gabriela Widło, Michał Sakłak, Emilia Sowa, Julia Wołek, Karolina Bojdo, Maria Zachara, Maria Daniel, Kinga Chlupka, Karolina Bober, Aleksandra Wołek, Karolina Węglowska, Justyna Wołek. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.