U W A G A !

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej informuje, że 19 marca 2018 r. rozpoczyna się postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2018/2019 i trwać będzie do 9 kwietnia 2018 r. do godz. do 15:00

Do klasy pierwszej przyjmowane są dzieci

a) 7 letnie urodzone w 2011 r., którym nie odroczono obowiązku szkolnego,

b) 6 letnie urodzone w 2012 r., o ile korzystało z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym poprzedzającym rok szkolny w którym ma rozpocząć naukę w szkole,

c) 6 letnie urodzone w 2012 r. nie uczęszczające wcześniej do przedszkola posiadające jednak opinię z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej

Wnioski o przyjęcie do publicznej szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym należy składać w sekretariacie szkoły w godz. od 7:00 – 15:00 (można je pobrać ze strony internetowej www.szkolawola.pl)

Stypendyści

Opublikowano: środa, 06, wrzesień 2017 Drukuj E-mail

29 sierpnia 2017 roku odbyła się w naszej szkole sesja Rady Gminy, podczas której wręczone zostały uczniom stypendia finansowe przyznawane przez Wójta Gminy Dębno w ramach „Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży”. Program jest realizowany  poprzez wyróżnienia w następujących kategoriach: wysokie wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. 30 uczniów naszej szkoły otrzymało te nagrody. Stypendium naukowe przyznano Zuzannie Kukuś i Michałowi Gurgulowi, artystyczne Jowicie Gawor i Patrykowi Ledzińskiemu, sportowe Julii Gurgul i Patrycji Smoleń. Za wysokie wyniki w nauce wyróżnienia otrzymali: Oliwia Szkarłat, Kamila Widło, Julia Górska, Kinga Grzesik, Weronika Jakubas, Maksymilian Kender, Brygida Witek, Bartłomiej Gala, Antoni Kukuś, Kacper Hojnowski, Gabriela Widło, Michał Sakłak, Emilia Sowa, Julia Wołek, Karolina Bojdo, Maria Zachara, Maria Daniel, Kinga Chlupka, Karolina Bober, Aleksandra Wołek, Karolina Węglowska, Justyna Wołek. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcie

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.