STRESZCZENIE PROJEKTU

Nadrzędna kategoria: Projekty Utworzono: piątek, 07 lipiec 2017 Opublikowano: piątek, 07 lipiec 2017

Projekt ma nazwę: "Lepsza znajomość języków obcych- lepsza szkoła"

Uczestnikami są nauczyciele z wieloletnim stażem pracy i dużym doświadczeniem zawodowym następujących przedmiotów: języka niemieckiego, angielskiego oraz biologii, którzy planują 4 mobilności w ciągu 12 miesięcy.

Celem jest uczestnictwo 2 nauczycieli w kursach języka angielskiego Better English for Teachers na poziomie średniozaawansowanym 1 nauczyciela języka angielskiego w kursie metodycznym CLIL, jak również  nauczyciela języka niemieckiego w kursie metodycznym   oraz kontynuacja osiągniętych efektów poprzez uczestnictwo  nauczycieli   w krajowych szkoleniach  celem podtrzymania efektów kształcenia zagranicznego.

 

Mobilności zagraniczne ukierunkowane są przede wszystkim na:

 

Celem projektu jest nawiązanie kontaktów  z nauczycielami innych szkól europejskich, podniesienie umiejętności współpracy w grupie międzynarodowej i wymiana doświadczeń odnośnie problemów edukacyjnych i sposobach radzenia sobie z nimi .

Chcemy poprawić znajomości języka angielskiego, niemieckiego, poznać zasady prowadzenia lekcji z elementami CLIL oraz udoskonalić   umiejętności metodyczne, pedagogiczne, jak również interpersonalne.

Celem długofalowym jest poprawa jakości pracy szkoły i realizowanie Europejskiego Planu Rozwoju Szkoły poprzez przygotowanie podstaw do projektów europejskich oraz kreowanie wizerunku szkoły jako instytucji nowoczesnej oferującej uczniom atrakcyjne metody nauki.

Odsłony: 7651

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.