Uwaga! Zebranie z Rodzicami odbędzie się 04 lutego 2019 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy.

Zakończenie roku szkolnego

Opublikowano: wtorek, 27 czerwiec 2017 Drukuj E-mail

23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Uroczystość rozpoczęła msza święta w kościele parafialnym w Dębnie celebrowana przez ks. Grzegorza Srokę, a po niej odbyła się część oficjalna na sali gimnastycznej oraz spotkania z wychowawcami w klasach. Na początku głos zabrała pani dyrektor Bogusława Faron, która podsumowała całoroczną pracę szkoły, pogratulowała uczniom ocen i sukcesów. Następnie wraz z przewodniczącą panią Izabelą Bujak oraz pozostałymi przedstawicielkami zarządu Rady Rodziców wręczyła wyróżnionym nagrody książkowe i dyplomy za osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe oraz za pracę społeczną i wzorową frekwencję. Oficjalnie pożegnano 77 uczniów klas trzecich gimnazjum, którzy swoją edukację kontynuować będą na szczeblu ponadgimnazjalnym. Na pamiątkę pobytu w szkole odchodzący gimnazjaliści na ręce pani Dyrektor przekazali tablo absolwentów. Na koniec pani dyrektor Bogusława Faron podziękowała za pomoc w kierowaniu szkołą pani wicedyrektor Lucynie Migdał oraz wszystkim pozostałym za 10 lat współpracy w czasie pełnienia funkcji Dyrektora Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej i życząc miłych, słonecznych oraz bezpiecznych wakacji oficjalnie zakończyła rok szkolny 2016/2017.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MIMG 1235
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.