U W A G A !

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej informuje, że 19 marca 2018 r. rozpoczyna się postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2018/2019 i trwać będzie do 9 kwietnia 2018 r. do godz. do 15:00

Do klasy pierwszej przyjmowane są dzieci

a) 7 letnie urodzone w 2011 r., którym nie odroczono obowiązku szkolnego,

b) 6 letnie urodzone w 2012 r., o ile korzystało z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym poprzedzającym rok szkolny w którym ma rozpocząć naukę w szkole,

c) 6 letnie urodzone w 2012 r. nie uczęszczające wcześniej do przedszkola posiadające jednak opinię z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej

Wnioski o przyjęcie do publicznej szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym należy składać w sekretariacie szkoły w godz. od 7:00 – 15:00 (można je pobrać ze strony internetowej www.szkolawola.pl)

Zakończenie roku szkolnego

Opublikowano: wtorek, 27, czerwiec 2017 Drukuj E-mail

23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Uroczystość rozpoczęła msza święta w kościele parafialnym w Dębnie celebrowana przez ks. Grzegorza Srokę, a po niej odbyła się część oficjalna na sali gimnastycznej oraz spotkania z wychowawcami w klasach. Na początku głos zabrała pani dyrektor Bogusława Faron, która podsumowała całoroczną pracę szkoły, pogratulowała uczniom ocen i sukcesów. Następnie wraz z przewodniczącą panią Izabelą Bujak oraz pozostałymi przedstawicielkami zarządu Rady Rodziców wręczyła wyróżnionym nagrody książkowe i dyplomy za osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe oraz za pracę społeczną i wzorową frekwencję. Oficjalnie pożegnano 77 uczniów klas trzecich gimnazjum, którzy swoją edukację kontynuować będą na szczeblu ponadgimnazjalnym. Na pamiątkę pobytu w szkole odchodzący gimnazjaliści na ręce pani Dyrektor przekazali tablo absolwentów. Na koniec pani dyrektor Bogusława Faron podziękowała za pomoc w kierowaniu szkołą pani wicedyrektor Lucynie Migdał oraz wszystkim pozostałym za 10 lat współpracy w czasie pełnienia funkcji Dyrektora Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej i życząc miłych, słonecznych oraz bezpiecznych wakacji oficjalnie zakończyła rok szkolny 2016/2017.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcie

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.