Uwaga! Zebranie z Rodzicami odbędzie się 04 lutego 2019 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy.

II Noc Kodowania

Opublikowano: piątek, 23 czerwiec 2017 Drukuj E-mail

21 czerwca o godzinie 1900 rozpoczęła się w naszej szkole "II Noc Kodowania". Podobnie jak w ubiegłym roku impreza przyciągnęła wielu pasjonatów komputerowych ze szkoły podstawowej i z gimnazjum. W programie 12-to godzinnego maratonu znalazły się między innymi:

  • zabawa z programowaniem,
  • "Mały turniej FIFA",
  • RETRO granie,
  • projekcja filmu "Sherlock".

Nie zabrakło również smacznej pizzy.

Imprezę przygotował nauczyciel informatyki P. Lucjan Baran, który wraz z P. Teresą Ćwikłą sprawował opiekę nad całością wydarzenia. Pomimo nieprzespanej nocy wszyscy opuszczali szkołę w nadziei, że spotkają się również za rok.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Drzewo Recenzji
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.