U W A G A !

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej informuje, że 19 marca 2018 r. rozpoczyna się postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2018/2019 i trwać będzie do 9 kwietnia 2018 r. do godz. do 15:00

Do klasy pierwszej przyjmowane są dzieci

a) 7 letnie urodzone w 2011 r., którym nie odroczono obowiązku szkolnego,

b) 6 letnie urodzone w 2012 r., o ile korzystało z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym poprzedzającym rok szkolny w którym ma rozpocząć naukę w szkole,

c) 6 letnie urodzone w 2012 r. nie uczęszczające wcześniej do przedszkola posiadające jednak opinię z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej

Wnioski o przyjęcie do publicznej szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym należy składać w sekretariacie szkoły w godz. od 7:00 – 15:00 (można je pobrać ze strony internetowej www.szkolawola.pl)

II Noc Kodowania

Opublikowano: piątek, 23, czerwiec 2017 Drukuj E-mail

21 czerwca o godzinie 1900 rozpoczęła się w naszej szkole "II Noc Kodowania". Podobnie jak w ubiegłym roku impreza przyciągnęła wielu pasjonatów komputerowych ze szkoły podstawowej i z gimnazjum. W programie 12-to godzinnego maratonu znalazły się między innymi:

  • zabawa z programowaniem,
  • "Mały turniej FIFA",
  • RETRO granie,
  • projekcja filmu "Sherlock".

Nie zabrakło również smacznej pizzy.

Imprezę przygotował nauczyciel informatyki P. Lucjan Baran, który wraz z P. Teresą Ćwikłą sprawował opiekę nad całością wydarzenia. Pomimo nieprzespanej nocy wszyscy opuszczali szkołę w nadziei, że spotkają się również za rok.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcie

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.