Uwaga! Zebranie z Rodzicami odbędzie się 04 lutego 2019 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy.

Mecz unihokeja Absolwenci - Uczniowie

Opublikowano: wtorek, 20 czerwiec 2017 Drukuj E-mail

Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska działający przy Zespole Szkół w Woli Dębskiej zorganizował mecz unihokeja Absolwenci kontra Uczniowie Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej. Mecz został zorganizowany w sali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej i zakończył się wynikiem 18:12 dla  byłych uczniów szkoły.

Mecz trwał 2 x 20 minut. Inicjatorem organizacji meczu był opiekun UKS "Atlas" i nauczyciel w.f. - Jaromir Radzikowski.

Składy drużyn:

Absolwenci: Bogdan Malec, Daniel Kos, Miłosz Iwaniec, Józef Nowak

Uczniowie: Dariusz Smoleń, Filip Kupiec, Kornel Klimek, Erwin Szwalec, Florian Imioło

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC03305
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.