Mecz unihokeja Absolwenci - Uczniowie

Opublikowano: wtorek, 20 czerwiec 2017 Drukuj E-mail

Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska działający przy Zespole Szkół w Woli Dębskiej zorganizował mecz unihokeja Absolwenci kontra Uczniowie Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej. Mecz został zorganizowany w sali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej i zakończył się wynikiem 18:12 dla  byłych uczniów szkoły.

Mecz trwał 2 x 20 minut. Inicjatorem organizacji meczu był opiekun UKS "Atlas" i nauczyciel w.f. - Jaromir Radzikowski.

Składy drużyn:

Absolwenci: Bogdan Malec, Daniel Kos, Miłosz Iwaniec, Józef Nowak

Uczniowie: Dariusz Smoleń, Filip Kupiec, Kornel Klimek, Erwin Szwalec, Florian Imioło

A Czerwiec2014223