Artystyczne talenty

Opublikowano: środa, 14, czerwiec 2017 Drukuj E-mail

Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod szczęśliwą gwiazdą”, który odbył się w Tarnowie zakończył się sukcesem uczennic naszej szkoły. Katarzyna Gadzina z kl. V zajęła II miejsce w kategorii soliści - kl. IV-VI za wykonanie utworu „Zawsze naj” i wzięła udział w koncercie laureatów, a Marta Kłusek otrzymała wyróżnienie w kategorii gimnazjum śpiewając piosenkę „Co ja w tobie widziałam?”. Udział w festiwalu wzięli również: Patryk Ledziński, Julia Górska, Kamila Roczniak i Oliwia Reszkiewicz.