Uwaga! Zebranie z Rodzicami odbędzie się 04 lutego 2019 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy.

Artystyczne talenty

Opublikowano: środa, 14 czerwiec 2017 Drukuj E-mail

Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod szczęśliwą gwiazdą”, który odbył się w Tarnowie zakończył się sukcesem uczennic naszej szkoły. Katarzyna Gadzina z kl. V zajęła II miejsce w kategorii soliści - kl. IV-VI za wykonanie utworu „Zawsze naj” i wzięła udział w koncercie laureatów, a Marta Kłusek otrzymała wyróżnienie w kategorii gimnazjum śpiewając piosenkę „Co ja w tobie widziałam?”. Udział w festiwalu wzięli również: Patryk Ledziński, Julia Górska, Kamila Roczniak i Oliwia Reszkiewicz.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M Zrobilismy Male Oblezenie
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.