Uwaga! Zebranie z Rodzicami odbędzie się 04 lutego 2019 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy.

XI ZJAZD SZKOLNYCH KÓŁ CARITAS

Opublikowano: sobota, 10 czerwiec 2017 Drukuj E-mail

Dnia 8 czerwca 2016r. w Tarnowie odbył się XI Zjazd SKC Diecezji Tarnowskiej. Miejscem spotkania była parafia bł. Karoliny w Tarnowie. W tym miejscu 30 lat temu Jan Paweł II wyniósł na ołtarze Karolinę Kózkę, dziewicę i męczennicę, która jest patronką Szkolnych Kół Caritas.

We Mszy św., której przewodniczył biskup Andrzej Jeż,  uczestniczyło około 1500 członków SKC wraz z opiekunami.

Po zakończonym nabożeństwie odbyła się zabawa integracyjna połączona z podsumowaniem akcji „Dobro na wagę złotówki”, w której nasza szkoła również wzięła udział. Dzięki zaangażowaniu naszych wolontariuszek zebraliśmy i przekazaliśmy 300 zł czyli 1,5 kg dobra.

W trakcie wyjazdu opieką naszych wolontariuszy otoczyli p. Małgorzata Brzuchacz, p. Izabela Góra (opiekun SKC) oraz ks. dr Jerzy Krzanowski (opiekun duchowy SKC).

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC05475
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.