Uwaga! Zebranie z Rodzicami odbędzie się 04 lutego 2019 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy.

III miejsce dla Gimnazjum Wola Dębińska w Powiecie Brzeskim

Opublikowano: piątek, 09 czerwiec 2017 Drukuj E-mail

W Uszwi na boisku „Orlik” odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej Chłopców Powiatu Brzesko o Puchar Starosty Brzeskiego. Na starcie stanęły  drużyny z 7 gmin powiatu Brzesko: Gimnazjum Zaborów, Gimnazjum Wola Dębińska, Gimnazjum Wojakowa, Gimnazjum Borzęcin, Gimnazjum Brzesko, Gimnazjum Czchów, Gimnazjum Gnojnik. Turniej rozegrano systemem „grupowym”. Zawodnicy z Woli Dębińskiej uplasowali się w stawce 7 drużyn na III miejscu w powiecie brzeskim. Wyniki meczów zawodników z naszej szkoły (mecze grupowe): PG Borzęcin - PG Wola Dębińska PG 4:0, PG Brzesko - PG Wola Dębińska 0:1, ( półfinał): PG Wola Dębińska  - PG Gnojnik 4:5, (mecz o III miejsce): PG Wojakowa - PG Wola Dębińska 3:4.

Skład zwycięskiej drużyny: Dominik Drelicharz, Paweł Pałucki, Konrad Grzesik, Adam Serafin, Krystian Gostek, Łukasz Kosiba, Erwin Szwalec, Kamil Pietuch, Kornel Klimek. Opiekunem drużyny z Woli Dębińskiej był nauczyciel w.f. – Jaromir Radzikowski.

Tabela końcowa turnieju powiatowego w  piłce nożnej:

1. Gimnazjum Borzęcin

2. Gimnazjum Gnojnik

3. Gimnazjum Wola Dębińska

4. Gimnazjum Wojakowa

5-7. Gimnazjum Czchów, Gimnazjum Zaborów, Gimnazjum Brzesko

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC 1080
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.