Uwaga! Zebranie z Rodzicami odbędzie się 04 lutego 2019 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy.

Konkurs ornitologiczny

Opublikowano: piątek, 09 czerwiec 2017 Drukuj E-mail

Zespół gimnazjalistów z naszej szkoły w składzie: Bartłomiej Gala, Kinga Gurgul i Gabriela Widło wywalczył II miejsce w Gminnym Konkursie Biologicznym „Jestem na pTAK”, który odbył się w Porąbce Uszewskiej.  Rozpoczęły go zajęcia warsztatowe z ornitologii. W ich trakcie uczniom przedstawiono gatunki sów żyjących w Polsce, ich głosy i zwyczaje.. Następnie uczestnicy konkursu rozwiązywali krzyżówkę o ptakach. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze i był bardzo dobrą okazją do pogłębiania wiedzy i rozwijania przyrodniczych pasji. Fundatorem nagród było Dębińskie Centrum Kultury.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Mpod Tekst
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.