Uwaga! Zebranie z Rodzicami odbędzie się 04 lutego 2019 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy.

Józef Piłsudski w oczach dzieci

Opublikowano: piątek, 09 czerwiec 2017 Drukuj E-mail

Pod takim hasłem odbywał się XII Gminny Konkurs Plastyczny "Malowanie jest łatwe". 23 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich cztery uczennice naszej szkoły: Jowita Gawor z kl VI, Weronika Płaneta z kl IV, Julia Gajda z kl IIIB oraz Oliwia Curyło z kl IIIB zmagały się z trudnym tematem przedstawienia postaci znanego wodza. Jurorzy docenili talent oraz różnorodne wizje malarskie dzieci i przyznali naszym reprezentantkom nagrody. Weronika Płaneta otrzymała wyróżnienie w kategorii klas IV-VI, natomiast Julia Gajda zdobyła II miejsce w kategorii klas I-III. Nagrody i dyplomy wręczył wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

LOGO WOLANIA M
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.