Józef Piłsudski w oczach dzieci

Opublikowano: piÄ…tek, 09 czerwiec 2017 Drukuj E-mail

Pod takim hasłem odbywał się XII Gminny Konkurs Plastyczny "Malowanie jest łatwe". 23 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich cztery uczennice naszej szkoły: Jowita Gawor z kl VI, Weronika Płaneta z kl IV, Julia Gajda z kl IIIB oraz Oliwia Curyło z kl IIIB zmagały się z trudnym tematem przedstawienia postaci znanego wodza. Jurorzy docenili talent oraz różnorodne wizje malarskie dzieci i przyznali naszym reprezentantkom nagrody. Weronika Płaneta otrzymała wyróżnienie w kategorii klas IV-VI, natomiast Julia Gajda zdobyła II miejsce w kategorii klas I-III. Nagrody i dyplomy wręczył wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Turniej08