Gimnazjum Wola Dębińska najlepsza w piłce nożnej w gminie Dębno

Opublikowano: poniedziałek, 22 maj 2017 Drukuj E-mail

Na boisku „Orlik” w Łysej Górze odbył się Turniej Piłki Nożnej w ramach Gminnej Gimnazjady Puchar Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego. Na starcie stanęły 3 gimnazja: Gimnazjum Łysa Góra, Gimnazjum Wola Dębińska, Gimnazjum Sufczyn. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Zawodnicy z Woli Dębińskiej nie dal szans rywalom pokonując wszystkie drużyny i nie tracąc przy tym, ani jednej bramki. Wyniki meczów: PG Syfczyn - PG Wola Dębińska PG 0:4, Syfczyn - PG Łysa Góra 0:2, PG Łysa Góra - PG Wola Dębińska 0:5.

Skład zwycięskiej drużyny: Grzegorz Jedynak, Dominik Drelicharz, Paweł Pałucki, Konrad Grzesik, Adam Serafin, Krystian Gostek, Łukasz Kosiba, Leszek Kutek, Erwin Szwalec, Kamil Pietuch, Kornel Klimek. Opiekunem drużyny z Woli Dębińskiej był nauczyciel w.f. – Jaromir Radzikowski.

Tabela końcowa turnieju gminnej piłki nożnej:

1. PG Wola Dębińska
  2. PG Łysa Góra