Spotkajmy siÄ™ w Tajlandii

Opublikowano: środa, 22 marzec 2017 Drukuj E-mail

Kto wymieni wszystkie państwa, przez które płynie rzeka Mekong? Jeżeli tego nie wiecie, to można sprawdzić w atlasie, ale można również zapytać o to Kingę z IIIc… Ona wie. Takie i różne inne ciekawe rzeczy były tematem niecodziennej lekcji geografii. Poprowadził ją jeden z członków grupy Trzask z Gorlic, z którą nasza szkoła współpracuje już od kilku lat. Najpierw odbyło się spotkanie dla grupy młodszej z klas I – III szkoły podstawowej a potem drugie, dłuższe dla uczniów klas IV – VI i gimnazjum. Jak zwykle cieszyło się ono dużym zainteresowaniem nie tylko wśród młodzieży, bo opowieści chętnie słuchają również nauczyciele.

IMG 20180321 120608