SP Wola Dębińska najlepsza w Gminnej Siatkówce Dziewcząt

Opublikowano: środa, 08 marzec 2017 Drukuj E-mail

W hali sportowej w Porąbce Uszewskiej zostały rozegrane Zawody Gminne w Siatkówce Dziewcząt - Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Dębno– Wiesława Kozłowskiego. W zawodach wzięło udział  4 zespoły  z gminy Dębno. Organizatorami zawodów był Urząd Gminy Dębno i  Zespół Szkół w Porąbka Uszewska . Zawody te zakończyły sie ogromnym sukcesem dziewcząt z Woli Dębińskiej,  które zajęły I miejsce pokonując SP Dębno 2:0, SP Porąbka Uszewska 2:1, i SP Sufczyn 2:1. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Emilia Kural, Kinga Grzesik, Jowita Gawor, Kamila Widło, Zuzanna Kukuś, Patrycja Sumara, Martyna Pawlik, Weronika Jakubas, Julia Górska, Julia Gurgul, Patrycja Smoleń. Opiekunem drużyny był nauczyciel w.f. - Jaromir Radzikowski.

Klasyfikacja końcowa:

1. PSP Wola Dębińska - 6 pkt.
2. PSP PorÄ…bka Uszewska - 4 pkt.
3. PSP Dębno - 2 pkt.
4. PSP Sufczyn - 0 pkt.