Absolwenci vs Uczniowie

Opublikowano: środa, 08 marzec 2017 Drukuj E-mail

Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska działający przy Zespole Szkół w Woli Dębskiej zorganizował mecz piłki nożnej Absolwenci kontra Uczniowie Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej. Mecz został zorganizowany w sali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej i zakończył się wynikiem 15:13 dla  Uczniów.

Mecz trwał 2 x 20 minut. Najlepsi strzelcy meczu po stronie Uczniów – Erwin Szwalec - 6 bramek i po stronie Absolwentów – Jakub Biliński i Maciej Jarosz – po 4 bramki,  otrzymali pamiątkowe koszulki ufundowane przez Fundację "Dar Serca". Mecz sędziował  opiekun UKS " Atlas" i nauczyciel w.f. - Jaromir Radzikowski.

Składy drużyn:

Absolwenci: Daniel Kos, Maciej Jarosz, Jakub Biliński, Józef Nowak, Dawid Strzesak

Uczniowie: Kamil Pietuch, Łukasz Kosiba, Erwin Szwalec, Dominik Drelicharz

PC020514