Święto Babci i Dziadka

Opublikowano: czwartek, 26 styczeń 2017 Drukuj E-mail

W Zespole Szkół w Woli Dębińskiej zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe już wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla seniorów odwiedzających szkołę. Ten dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości w szkole miał miejsce 24 stycznia. W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoimi paniami przedstawiły bogaty program artystyczny. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w występach aktorskich, tanecznych i wokalnych. Klasa I wystawiła bajkę pt. „Kopciuszek”, zaś klasa III aktorsko odegrała inscenizację do wiersza "Rzepka".  Były też wiersze i piosenki wykonane przez klasę  II w montażu słowno - muzycznym, których słowa czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali. Szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne  wnucząt, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek do dziadków. Nie zabrakło również głośnego 100 lat i życzeń, do których przyłączyła się  pani dyrektor Bogusława Faron oraz sołtys wsi pan Grzegorz Przybyło. Wszyscy zebrani zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców uczniów z klas I-III. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci.

Psbp2009 3