Wielki sukces naszych uczniów

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 18 styczeń 2017 Opublikowano: środa, 18 styczeń 2017 Drukuj E-mail

Aż w trzech kategoriach  wiekowych  Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek  Bożonarodzeniowych w Łysej Górze nasi uczniowie zdobyli pierwsze miejsca. W kategorii kl. I-III Szkoły Podstawowej  Karolina Stefan, uczęszczająca do trzeciej  klasy zaprezentowała utwór „Maleńka Miłość”, zdobywając pierwsze miejsce. W grupie  klas  IV – VI szkół podstawowych najwyższe miejsce zdobył Patryk Ledziński z klasy piątej, wykonując pastorałkę „A cóż z tą dzieciną”. Natomiast uczniowie Gimnazjum wyśpiewali  wszystkie najwyższe  miejsca. Najlepsze wykonanie należało do Kamili Roczniak z klasy drugiej, która zaśpiewała „Kołysankę dla Jezusa”. Mateusz Kłusek również  z  klasy drugiej  akompaniując sobie na gitarze, wyśpiewał drugie miejsce  pastorałką „Złota Jerozolima i biedne Betlejem”. A uczennica pierwszej klasy Gimnazjum  Selena Fikas wykonując utwór „O gwiazdo Betlejemska” zajęła miejsce trzecie. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Bochnia 038a