"Świąteczne dekoracje Babuni"

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 12 grudzień 2016 Opublikowano: poniedziałek, 12 grudzień 2016 Drukuj E-mail

3 uczennice Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej zostały wyróżnione za prace wykonane na Międzypowiatowy Konkurs „Świąteczne dekoracje Babuni”.

Do konkursu zgłoszono 238 prac ze szkół i placówek oświatowych z trzech powiatów: dąbrowskiego, tarnowskiego i brzeskiego, a także z województwa podkarpackiego. Wśród nadesłanych prac nie zabrakło różnorodnych form, począwszy od najstarszych: podłaźniczek, pająków, szopek, choinkowych łańcuchów, stroików stołowych, ozdobnych bombek, które zachwycają różnorodnością formy i precyzją wykonania. Wręczenie nagród połączone z uroczystym otwarciem wystawy pokonkursowej odbyło się w Muzeum Zamek w Dębnie 6 grudnia, a więc w dzień św. Mikołaja.

Wyróżnienia otrzymały:

W KATEGORII KL. I-III

Nikola Bujak - "Pachnąca choinka" ,

Weronika Bihuniak - "Biała choinka" ,

W KATEGORII KL. IV-VI

Weronika Jakubas - "Wigilijny kwiat" .

Wreczenie Nagrod Min