Recytujemy wiersze Marii Konopnickiej

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 07 grudzień 2016 Opublikowano: środa, 07 grudzień 2016 Drukuj E-mail

07.12. 2016 r. (środa) w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski. Uczestnikami zmagań konkursowych byli uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej. Tym razem prezentowane były wiersze Marii Konopnickiej.  A oto wyniki konkursu:

I miejsce - Weronika Jakubas z klasy VI

II miejsce - ex aequo: Emilia Kurek i Julia Wołek z klasy V

III miejsce - ex aequo: Magdalena Wołek i Patrycja Smoleń z klasy V

wyróżnienie - Patryk Ledziński z klasy V i Justyna Kozub z klasy VI

Nagrody konkursowe (książki) ufundowało Stowarzyszenie CARPEdiem. Nagrodzeni i uczestnicy otrzymali również dyplomy okolicznościowe. Konkurs przygotowały Zuzanna Jarek i Małgorzata Brzuchacz.

Zwycięzcom gratulujemy!

Papier M