„Misiowi na ucho szeptane"

Opublikowano: poniedziałek, 28 listopad 2016 Drukuj E-mail

"Myśl...Myśl....Myśl....- mruczał Kubuś Puchatek,
okładając się po łebku pluszowymi łapkami"

W piątek 25 listopada 2016 w Światowym Dniu Pluszowego Misia odbył się w naszej szkole II konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III pt.: „Misiowi na ucho szeptane - wiersze o misiach i niedźwiedziach”. Każda klasa wybrała po trzech swoich najlepszych reprezentantów, którzy dzielnie recytowali swoje wiersze. Jury pod przewodnictwem pani dyrektor Bogusławy Faron oceniało występy pod względem głośności, interpretacji, dykcji oraz długości utworu. Dzieci elegancko ubrane, pięknie deklamowały wiersze. Każdy był niezwykle dzielny i odważny podczas występu przed publicznością, która z kolei wszystkich występujących nagradzała gromkimi brawami. Po wysłuchaniu uczestników, jury udało się na burzliwe narady zakończone werdyktem. Pierwsze miejsce zajęła Karolina Stefan z kl. IIIA, drugie miejsce przypadło Karolinie Augustynek z kl. IIIB. Z kolei jury przyznało dwa III miejsca dla Patrycji Przeklasy i Agnieszki Kliś z kl. II.

Komisja doceniła wyróżnieniem Nikolę Cudecką z kl. II i Patrycję Czajkowską z kl. IIIB. Nagrodzeni otrzymali książki i drobne upominki a wszyscy uczniowie dyplomy i słodycze.

Organizatorem konkursu była opiekun SU Jolanta Ogar.

M20180130 120106