Gimnazjada – Badminton Drużynowy Dziewcząt i Chłopców

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 21 listopad 2016 Opublikowano: poniedziałek, 21 listopad 2016 Drukuj E-mail

Dziewczęta i Chłopcy z Woli Dębińskiej Mistrzami Powiatu Brzeskiego

W dniu 18.11.2016 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej rozegrana została Powiatowa Gimnazjada w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt i Chłopców. W zawodach wzięło udział 5 zespołów dziewcząt i 5 zespołów chłopców.

Dziewczęta: PG w Złotej – Klaudia Marek, Klaudia Suda, Julia Święch, opiekun – Wojciech Goryca, PG w Szczurowej – Izabela Nawrot, Wiktoria Pawlik, Kinga Skrzyńska, opiekun – Renata Caban , PG w Woli Dębińskiej – Julita Jarosz, Kamila Roczniak, Wiktoria Chrząszcz, opiekun – Krzysztof Sołtys, PG w Gnojniku – Julita Cięciwa, Julia Zapiór, opiekun – Elżbieta Król, PG nr 2 Brzesku – Wiktoria Dębińska, Wiktoria Jawień, Patrycja Kłuś, Anna Szewczyk, opiekun – Magdalena Bednarczyk – Fido.

Chłopcy: PG w Zaborowie – Jakub Giza, Nikodem Kamysz, Mariusz Wesołowski, opiekun – Piotr Krawczyk, PG nr 2 w Brzesku – Remigiusz Mietła, Jakub Widła, opiekun – Magdalena Bednarczyk - Fido, PG w Złotej – Jakub Kumorek, Dominik Mleczko, opiekun – Wojciech Goryca, PG w Woli Dębińskiej – Paweł Pałucki, Kamil Sołtys, opiekun – Krzysztof Sołtys, PG w Gnojniku – Krzysztof Kornaś, Dawid Obłąk, opiekun – Elżbieta Król.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I miejsce – PG w Woli Dębińskiej, II miejsce – PG w Szczurowej, III miejsce – PG w Złotej, IV miejsce – PG nr 2 w Brzesku, V miejsce – PG w Gnojniku.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

I miejsce – PG w Woli Dębińskiej, II miejsce – PG w Złotej, III miejsce – PG w Zaborowie, IV miejsce – PG nr 2 w Brzesku, V miejsce – PG w Gnojniku.

Prowadzący zawody – nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Sołtys