Konkurs dla klas I-III pt. „Jesienny ludzik”

Opublikowano: środa, 05 październik 2016 Drukuj E-mail

Jesień inspiruje barwnymi obrazami, ogromną paletą kolorów, zarówno wielkich artystów, jak i małe dzieci. W szkole staramy się  zachęcić uczniów do bezpośredniego obcowania z przyrodą i dokonywania obserwacji zjawisk przyrodniczych występujących w różnych porach roku. Osiągnięciu tych celów sprzyjają spacery i wycieczki - także te rodzinne. Jesień to także czas długich, jesiennych wieczorów. Zapraszamy uczniów naszej szkoły z klas I-III wraz z rodzicami do udziału w szkolnym konkursie pt. „Jesienny ludzik”. Zadanie konkursowe polegało będzie na wykorzystaniu darów przyrody znalezionych w sadzie, ogrodzie, parku czy lesie, do stworzenia jesiennych, fantastycznych postaci (ludzików). Wspólne szukanie elementów do wykorzystania oraz rodzinna praca twórcza, to jeden z ważnych celów tego konkursu. Forma pracy musi być przestrzenna (ludzik musi stać). Należy wykorzystać tylko materiał przyrodniczy. Podpisane prace imieniem i nazwiskiem (klasa), należy składać do Pani L. Muchy do dnia 20 października 2016 r.

Komisja konkursowa pod przewodnictwem plastyka Pani A. Kani dokona oceny prac i przyzna miejsca.

MPorabka KAMI 002