Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2016/2017

Opublikowano: czwartek, 01 wrzesień 2016 Drukuj E-mail

Mszę świętą odprawił nowy ks. katecheta Grzegorz Sroka, a słowo do zebranych w kościele parafialnym w Dębnie skierował ks. proboszcz Jerzy Krzanowski. W Zespole Szkół w Woli Dębińskiej Pani Dyrektor Bogusława Faron powitała 356 uczniów, w tym najserdeczniej najmłodszych ze szkoły podstawowej. Do społeczności uczniowskiej klasy I włączonych zostało sześcioro dzieci , których wierszami i piosenkami powitali pozostali członkowie tej grupy oraz starsze koleżanki.  Uroczyste ślubowanie złożyło też 66 nowych gimnazjalistów z trzech oddziałów. Młodzież z godnością przystąpiła do ceremonii zapewniając, iż sprosta złożonym przyrzeczeniom. Pani Dyrektor wspomniała o zmianach związanych z planowanym wygaszaniem gimnazjów i tworzeniem się ośmioklasowej szkoły podstawowej. Życzyła również wszystkim zapału do pracy, zdrowia i wielu sukcesów.

Mmaj2012 075