Pożegnanie ze szkołą

Opublikowano: czwartek, 30 czerwiec 2016 Drukuj E-mail

24 czerwca 162 uczniów szkoły podstawowej i 201 uczniów gimnazjum zakończyło rok szkolny 2015/2016.Uroczystość rozpoczęła msza święta w kościele parafialnym w Dębnie celebrowana przez ks. Szymona Pięka, a po niej odbyła się część oficjalna na sali gimnastycznej i spotkania z wychowawcami w klasach. Najpierw zabrała głos pani dyrektor Bogusława Faron, która podziękowała Ks. Szymonowi za pięć lat pracy w szkole, a wszystkim pozostałym za całoroczny wysiłek włożony w codzienną realizację obowiązków szkolnych. Gratulowała sukcesów i życzyła miłych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Następnie wspólnie z przewodniczącym Rady Rodziców panem Grzegorzem Ledzińskim wręczyła nagrody książkowe i dyplomy dla wyróżniających się uczniów za osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe oraz za pracę społeczną i frekwencję. Oficjalnie pożegnano 25 absolwentów szkoły podstawowej, którym uczniowie klasy V wręczyli drobne upominki  oraz 57 uczniów klas trzecich gimnazjum. Na pamiątkę pobytu w szkole odchodzący gimnazjaliści przekazali na ręce pani Dyrektor tablo absolwentów.

MPC040808