Mecz unihokeja Absolwenci - Abiturienci

Opublikowano: piątek, 24 czerwiec 2016 Drukuj E-mail

Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska zorganizował mecz piłki nożnej Absolwenci kontra Abiturienci Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej. Mecz został zorganizowany w sali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej i zakończył się wynikiem 14:11 dla Abiturientów.

Mecz trwał 2 x 20 minut. Najlepsi strzelcy meczu po stronie Abiturientów – Arkadiusz Florczak - 5 bramek i po stronie Absolwentów - Daniel Kos - 6 bramek otrzymali pamiątkowe szaliki kibicowskie, a wszyscy zawodnicy uczestniczący w meczu otrzymali pamiątkowe koszulki ufundowane przez Fundację PKN Orlen "Dar Serca". Mecz sędziował  opiekun UKS "Atlas" i nauczyciel w.f. - Jaromir Radzikowski.

Składy drużyn:

Absolwenci: Daniel Kos, Maciej Jarosz, Jakub Biliński, Krystian Gostek