U W A G A !

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej informuje, że 19 marca 2018 r. rozpoczyna się postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2018/2019 i trwać będzie do 9 kwietnia 2018 r. do godz. do 15:00

Do klasy pierwszej przyjmowane są dzieci

a) 7 letnie urodzone w 2011 r., którym nie odroczono obowiązku szkolnego,

b) 6 letnie urodzone w 2012 r., o ile korzystało z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym poprzedzającym rok szkolny w którym ma rozpocząć naukę w szkole,

c) 6 letnie urodzone w 2012 r. nie uczęszczające wcześniej do przedszkola posiadające jednak opinię z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej

Wnioski o przyjęcie do publicznej szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym należy składać w sekretariacie szkoły w godz. od 7:00 – 15:00 (można je pobrać ze strony internetowej www.szkolawola.pl)

Lekcja w kinie

Opublikowano: środa, 20, wrzesień 2017 Drukuj E-mail

19 września 2017 roku uczniowie klasy II i III szkoły podstawowej uczestniczyli w lekcji w kinie w Tarnowie. Głównym tematem zajęć był dubbing. Warsztaty nosiły tytuł: "I kto to mówi?. Na czym polega dubbing". Dzieci zobaczyły, jak wygląda praca aktorów w studiu dubbingowym, odkryły, kto użycza głosu znanym postaciom z filmów, dowiedziały się, czym są kłapy, wzięły udział w zagadkach dubbingowych dotyczących ich ulubionych filmów, wykonały razem z aktorem ćwiczenia z dykcji i znalazły odpowiedź na pytanie, czym jest dubbing. Po zakończeniu zajęć obejrzały film "Epoka lodowcowa. Mocne uderzenie". Lekcja bardzo się podobała, zwłaszcza momenty kiedy dzieci stawały się aktorami i użyczały swojego głosu postaciom z filmu. Wycieczkę zorganizowały Panie: Lucyna Mucha i Magdalena Hepner-Widło.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcie

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.