Lekcja w kinie

Opublikowano: środa, 20 wrzesień 2017 Drukuj E-mail

19 września 2017 roku uczniowie klasy II i III szkoły podstawowej uczestniczyli w lekcji w kinie w Tarnowie. Głównym tematem zajęć był dubbing. Warsztaty nosiły tytuł: "I kto to mówi?. Na czym polega dubbing". Dzieci zobaczyły, jak wygląda praca aktorów w studiu dubbingowym, odkryły, kto użycza głosu znanym postaciom z filmów, dowiedziały się, czym są kłapy, wzięły udział w zagadkach dubbingowych dotyczących ich ulubionych filmów, wykonały razem z aktorem ćwiczenia z dykcji i znalazły odpowiedź na pytanie, czym jest dubbing. Po zakończeniu zajęć obejrzały film "Epoka lodowcowa. Mocne uderzenie". Lekcja bardzo się podobała, zwłaszcza momenty kiedy dzieci stawały się aktorami i użyczały swojego głosu postaciom z filmu. Wycieczkę zorganizowały Panie: Lucyna Mucha i Magdalena Hepner-Widło.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC07966
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.