''Na Szklanej Górze''

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 24 marzec 2006 Opublikowano: piątek, 24 marzec 2006 Drukuj E-mail

Dnia 20 marca 2006 r. odbyła się premiera przedstawienia pt. "Na Szklanej Górze" (scenariusz autorstwa Wioletty Książek i Moniki Komosy zaczerpnięty z "Biblioteka w Szkole" 2005 nr 11). Przedstawienie ostało przygotowane na zajęciach koła teatralnego prowadzonego przez p. Małgorzatę Brzuchacz.
W spektaklu, który obejrzeli uczniowie szkoły podstawowej i klasy pierwsze gimnazjum wzięli udział uczniowie klasy piątej. A oto obsada:
Justyna Bartosz - mama
Mikołaj Fikas - ojciec
Anna Greń - Anka
Katarzyna Koczwara - sąsiadka
Albert Piechnik - Jasiu
Robert Siemieniec - Kuba
Patryk Stolarz - Pawełek
Natalia Urbaszewska - babcia
Łukasz Wojtarowicz - narrator Przesłaniem sztuki jest ukazanie negatywnego wpływu "telewizjomanii" na życie rodzinne. Miejmy nadzieję, że widzowie potrafili wyciągnąć właściwe wnioski. Małgorzata Brzuchacz (Zobacz też zdjęcia w Naszej Galerii)

Img0002