"Kot w butach"

Opublikowano: czwartek, 12 październik 2017 Drukuj E-mail

Dnia 9 października 2017 r. odbyła się wycieczka klasy II i III do Brzeska. Uczestniczyło w niej 33 uczniów. Głównym celem wyjazdu był spektakl teatralny pt. „Kot w Butach”. Lekkie, dynamiczne i dowcipne przedstawienie zawładnęło sercami małych widzów, także dzięki niesamowitym efektom specjalnym. Następnie uczniowie udali się do sali zabaw Lililand. Zabawom i szaleństwom nie było końca. Dzieci korzystały z 3 piętrowej konstrukcji z suchym basenem, dwóch zjeżdżalni oraz ścianki wspinaczkowej. Naładowani pozytywną energią i szczęśliwi wróciły do szkoły.

MDSC 0077