Uwaga! Zebranie z Rodzicami odbędzie się 04 lutego 2019 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy.

"Kot w butach"

Opublikowano: czwartek, 12 październik 2017 Drukuj E-mail

Dnia 9 października 2017 r. odbyła się wycieczka klasy II i III do Brzeska. Uczestniczyło w niej 33 uczniów. Głównym celem wyjazdu był spektakl teatralny pt. „Kot w Butach”. Lekkie, dynamiczne i dowcipne przedstawienie zawładnęło sercami małych widzów, także dzięki niesamowitym efektom specjalnym. Następnie uczniowie udali się do sali zabaw Lililand. Zabawom i szaleństwom nie było końca. Dzieci korzystały z 3 piętrowej konstrukcji z suchym basenem, dwóch zjeżdżalni oraz ścianki wspinaczkowej. Naładowani pozytywną energią i szczęśliwi wróciły do szkoły.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSCN0074
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.