Uwaga! 18,19,20 kwietnia 2018 r. (egzaminy gimnazjalne) - dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W świetlicy będą pełnione dyżury opiekuńcze w godz. 6:45 - 15:45.

"Widokówka z pozdrowieniami"

Opublikowano: piątek, 20, październik 2017 Drukuj E-mail
18 dzieci z klas I-III uczestniczyło w szkolnym konkursie "Widokówka z pozdrowieniami z mojej miejscowości". Naszą szkołę na szczeblu gminnym reprezentować będą zwycięzcy szkolnych eliminacji: Nikola Cudecka, Gerard Bogusz z kl. III i Monika Bolek z klasy II. Prace Franciszka Gadziny i Zofii Rąpały zostały wyróżnione. Dzieci otrzymały upominki. Nad przebiegiem konkursu czuwała pani Lucyna Mucha. Wszystkim gratulujemy i czekamy na gminne rozstrzygnięcia.
Zdjęcia w galerii.