"Widokówka z pozdrowieniami"

Opublikowano: piątek, 20 październik 2017 Drukuj E-mail
18 dzieci z klas I-III uczestniczyło w szkolnym konkursie "Widokówka z pozdrowieniami z mojej miejscowości". Naszą szkołę na szczeblu gminnym reprezentować będą zwycięzcy szkolnych eliminacji: Nikola Cudecka, Gerard Bogusz z kl. III i Monika Bolek z klasy II. Prace Franciszka Gadziny i Zofii Rąpały zostały wyróżnione. Dzieci otrzymały upominki. Nad przebiegiem konkursu czuwała pani Lucyna Mucha. Wszystkim gratulujemy i czekamy na gminne rozstrzygnięcia.
Zdjęcia w galerii.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MP9011939
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.