Muzyczny sukces uczniów z PSP w Woli Dębińskiej

Opublikowano: czwartek, 02 listopad 2017 Drukuj E-mail

Dnia 23. Października br., w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku odbył się Powiatowy Turniej Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”. Z naszej szkoły udział wzięło troje uczniów w kategorii poezja śpiewana. Marta Kłusek zaprezentowała utwory: „Bieszczadzkie anioły” z tekstem A. Ziemianina i muzyką K. Myszkowskiego. Julia Górska wykonała utwór ze słowami Konstantego Ildenfonsa Gałczyńskiego i muzyką Włodzimierza Karcza „Muzeum i dziewczyna” i „Zdumienie” do słów Karola Wojtyły i muzyki Piotra Rubika, natomiast Mateusz Kłusek: „Z nim będziesz szczęśliwsza”, którego autorem tekstu jest Edward Stachura, a muzykę skomponował Krzysztof Myszkowski. Drugim jego utworem było „Historia pewnej podróży” autorstwa Marka Grechuty. Mateusz zajął  1 miejsce, zaś Julia drugie. 26. Października odbył się kolejny międzypowiatowy i zarazem ostatni etap, w którym Mateusz zdobył 3 miejsce. Do konkursu przygotowała uczniów i opiekę sprawowała mgr Elżbieta Rega.

Laureatom i opiekunowi serdecznie gratulujemy.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC08075
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.