Najlepsi w Gminie Dębno

Opublikowano: czwartek, 09 listopad 2017 Drukuj E-mail

Piłkarze z  Szkoły Podstawowej z Woli Dębińskiej najlepsi w Gminie Dębno !!!

W hali sportowej przy ZSP w Maszkienicach odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Dzieci Gminy Dębno. W turnieju halowej piłki nożnej chłopców udział wzięły drużyny reprezentujące szkoły: PSP Porąbka Uszewska, PSP Sufczyn, PSP Wola Dębińska,  ZSP Dębno, PSP Biadoliny Szlacheckie, ZSP Maszkienice, ZSP Łysa Góra. Skład zwycięskiej drużyny PSP Wola Dębińska: Karol Kliś, Kacper Kos, Adrian Góral, Patryk Szkarłat, Michał Sakłak, Bartosz Hamowski, Antoni Kukuś, Szymon Pietrzycki, Bartłomiej Pięta. Opiekun: Jaromir Radzikowski. Turniej rozegrany został pod patronatem Wójta Gminy Dębno Pana Wiesława Kozłowskiego. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a zwycięzcy nagrodę rzeczową – piłkę.

Wyniki:

Grupa A:

PSP Sufczyn – PSP Porąbka Uszewska  0:5

PSP Wola Dębińska - ZSP Dębno 1:0

PSP Sufczyn – PSP Wola Dębińska 0:5

ZSP Dębno - PSP Porąbka Uszewska 0:2

ZSP Dębno - PSP Sufczyn 0:0

PSP Porąbka Uszewska - PSP Wola Dębińska 0:4

Grupa B:

ZSP Łysa Góra - ZSP Maszkienice 0:4

ZSP Łysa Góra - PSP Biadoliny Szlacheckie 4:0

ZSP Maszkienice - PSP Biadoliny Szlacheckie 2:0

Półfinały:

PSP Wola Dębińska - ZSP Łysa Góra 4:0

ZSP Maszkienice - PSP Porąbka Uszewska 1:2

Mecz o 3 miejsce:

ZSP Maszkienice - ZSP Łysa Góra 1:1 ( karne: 2:1)

Finał:

PSP Wola Dębińska – PSP Porąbka Uszewska  2:2 (karne 1:0)

Klasyfikacja końcowa:

  1. PSP Wola Dębińska
  2. PSP Porąbka Uszewska 
  3. ZSP Maszkienice
  4. ZSP Łysa Góra
  5. ZSP Dębno
  6. PSP Sufczyn
  7.  PSP Biadoliny Szlacheckie

 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M DSC 0094
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.