Sukces gimnazjalistów

Opublikowano: piątek, 10 listopad 2017 Drukuj E-mail

Piłkarze z Gimnazjum z Woli Dębińskiej najlepsi w Gminie Dębno !!!

W hali sportowej przy PSP w Porąbce Uszewskiej odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno. W turnieju halowej piłki nożnej chłopców udział wzięły drużyny reprezentujące szkoły: Gim. Porąbka Uszewska, Gim. Sufczyn, Gim. Wola Dębińska, ZSP Maszkienice, Gim. Łysa Góra. Drużyna z Woli Dębińskiej wygrała zawody osiągając następujące wyniki: 4:1 z Gim. Łysa Góra, 3:2 z Gim. Porąbka Uszewska, 2:1 z ZSP Maszkienice i 1:1 z Gim. Sufczyn. Skład zwycięskiej drużyny Gimnazjum Wola Dębińska: Dawid Bogusz, Franciszek Nowak, Hubert Jedliński, Konrad Klimek, Kamil Sołtys, Filip Kupiec, Florian Imioło, Marcin Wołek, Mateusz Kłusek. Opiekunem drużyny był nauczyciel w.f. : Jaromir Radzikowski. Turniej rozegrany został pod patronatem Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy nagrodę rzeczową – piłkę. 

         Klasyfikacja końcowa:

  1. Gim. Wola Dębińska
  2. Gim. Sufczyn
  3. ZSP Maszkienice
  4. Gim. Porąbka Uszewska 
  5. Gim. Łysa Góra

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M P1240989
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.