III miejsce w Powiecie

Opublikowano: piątek, 10 listopad 2017 Drukuj E-mail

Dziewczęta z gimnazjum Woli Dębińskiej zajęły III miejsce w Powiecie Brzeskim !!!

W hali sportowej w  Szczurowej zostały rozegrane Zawody Powiatowe w Unihokeju Dziewcząt – Gimnazjada o Puchar Starosty Powiatu Brzesko. Organizatorami zawodów było Starostwo Powiatowe w Brzesku i Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczurowej,  wzięły w nich udział następujące zespoły:

ZSP Borzęcin, PSP Wola Dębińska, PSP Szczurowa, PSP Zaborów. Drużyna z Woli Dębińskiej wystąpiła w następującym składzie: Joanna Sowa, Weronika Sperka, Gabriela Kołodziej, Karolina Kubala, Julita Jarosz, Kamila Roczniak, Wiktoria Chrząszcz, Wiktoria Krzysztofińska, Julia Podstawska, Natalia Maciejewska, Gabriela Kubala, Karolina Polanek. Wyniki spotkań:

Zaborów – Szczurowa 0:2
Wola Dębińska – Borzęcin 1:0
Zaborów – Wola Dębińska 0:0
Szczurowa – Borzęcin 0:2
Zaborów – Borzęcin 0:2
Szczurowa – Wola Dębińska 2:0 Klasyfikacja końcowa:

  1. ZSP Borzęcin
  2. PSP Szczurowa
  3. PSP Wola Dębińska
  4. PSP Zaborów

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC06823
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.