III miejsce piłkarek

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 10 listopad 2017 Opublikowano: piątek, 10 listopad 2017 Drukuj E-mail

Dziewczęta z Woli Dębińskiej zajęły III miejsce w Powiecie Brzeskim !!!

W hali sportowej w  Borzęcinie zostały rozegrane Zawody Powiatowe w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt – Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Powiatu Brzesko. Organizatorami zawodów było Starostwo Powiatowe w Brzesku i Zespół Szkolno Przedszkolny w Borzęcinie i wzięło udział 6 zespołów podzielonych na dwie grupy:

PSP Lewniowa,  PSP nr 2 w Brzesku, PSP Szczurowa,  PSP Iwkowa,  PSP Wola Dębińska,  PSP Borzęcin

Drużyna z Woli Dębińskiej wystąpiła w następującym składzie: Patrycja Smoleń, Zuzanna Kukuś, Kornelia Widło, Emilia Kurek, Natalia Bugaj, Oliwia Szkarłat, Wiktoria Roczniak.

Wyniki meczów grupowych:

Lewniowa – Brzesko nr 2 0:1