Erasmus+ w Hiszpanii

Opublikowano: niedziela, 12 listopad 2017 Drukuj E-mail

Pierwsze spotkanie w ramach nowego projektu Erasmus+ "Podróż po Europie z aktywizującymi metodami nauczania" odbywało się w dniach 5-11 listopada w Madrigueras. Jest to miejscowość położona niedaleko Albacete w prowincji La Manca.

W trakcie warsztatów zorganizowanych przez hiszpańskich partnerów nauczyciele z pięciu europejskich szkół: Włoch, Hiszpanii, Grecji, Węgier i Polski poznawali takie metody pracy jak: gamifikacja, pracę metodą projektu czy wykorzystanie w edukacji teorii inteligencji wielorakich, ale również zapoznali się z możliwościami jakie oferuje bardzo rozpowszechniona w ostatnim okresie neuropedagogika. Warsztaty z udziałem licznej grupy nauczycieli hiszpańskich były prowadzone przez przedstawicieli hiszpańskiego Ministerstwa Edukacji i odbywały się na uniwersytecie w Albacete.

Oprócz zajęć teoretycznych dużo uwagi poświęcono różnym aspektom rozpoczynającego się projektu, jak właściwa dokumentacja i przebieg wydarzeń, przygotowanie arkuszy ewaluacyjnych, upowszechnianie rezultatów projektu oraz doboru uczestników.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MIMG 20181129 120210
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.