Szachy

Opublikowano: czwartek, 23 listopad 2017 Drukuj E-mail

Wola Dębińska II i III w Gminie Dębno !!!

W hali sportowej przy PSP w Łysej Górze odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Dębno w szachach drużynowych szkół podstawowych i gimnazjów. Turniej rozegrany został pod patronatem Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego. W kategorii szkół podstawowych nasza szkoła uplasowała się na II miejscu, a w kategorii szkół gimnazjalnych na III miejscu. Drużyny wystąpiły w składzie (szkoła podstawowa): Zuzanna Kukuś, Bartosz Pięta, Antoni Kukuś, Adam Marecik; (gimnazjum): Joanna Sowa, Jakub Mazgaj, Albert Migdał, Wiktor Bachulski–Sowa. Opiekunem zawodników był nauczyciel w.f. - Jaromir Radzikowski.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MZwyciezcy
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.