Uwaga! 18,19,20 kwietnia 2018 r. (egzaminy gimnazjalne) - dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W świetlicy będą pełnione dyżury opiekuńcze w godz. 6:45 - 15:45.

Unihokej

Opublikowano: czwartek, 23, listopad 2017 Drukuj E-mail

Wola Dębińska najlepsza w unihokeju w gminie Dębno !!!

W hali sportowej przy PSP w Łonowej odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Dzieci Gminy Dębno w unihokeju dziewcząt i chłopców. I miejsce w obu kategoriach zajęła Wola Dębińska. Dziewczęta z Woli Dębińskiej zremisowały z Sufczynem 1:1, wygrały z Niedźwiedzą 2:1 i wygrały z Łonową 3:0. Chłopcy zaś  wygrali z Niedźwiedzą 4:0, a także wygrali z Łoniową 1:0. Turniej rozegrany został pod patronatem Wójta Gminy Dębno -  Wiesława Kozłowskiego. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary. Składy zwycięskich drużyn PSP Wola Dębińska - dziewczęta: Zuzanna Kukuś, Kornelia Widło, Emilia Kurek, Katarzyna Gadzina, Natalia Bugaj, Oliwia Szkarłat; chłopcy: Karol Kliś, Kacper Kos, Adrian Góral, Patryk Szkarłat, Michał Sakłak, Bartosz Hamowski, Antoni Kukuś. Opiekunem drużyn był nauczyciel w.f. - Jaromir Radzikowski.