Unihokej

Opublikowano: czwartek, 23 listopad 2017 Drukuj E-mail

Wola Dębińska najlepsza w unihokeju w gminie Dębno !!!

W hali sportowej przy PSP w Łonowej odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Dzieci Gminy Dębno w unihokeju dziewcząt i chłopców. I miejsce w obu kategoriach zajęła Wola Dębińska. Dziewczęta z Woli Dębińskiej zremisowały z Sufczynem 1:1, wygrały z Niedźwiedzą 2:1 i wygrały z Łonową 3:0. Chłopcy zaś  wygrali z Niedźwiedzą 4:0, a także wygrali z Łoniową 1:0. Turniej rozegrany został pod patronatem Wójta Gminy Dębno -  Wiesława Kozłowskiego. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary. Składy zwycięskich drużyn PSP Wola Dębińska - dziewczęta: Zuzanna Kukuś, Kornelia Widło, Emilia Kurek, Katarzyna Gadzina, Natalia Bugaj, Oliwia Szkarłat; chłopcy: Karol Kliś, Kacper Kos, Adrian Góral, Patryk Szkarłat, Michał Sakłak, Bartosz Hamowski, Antoni Kukuś. Opiekunem drużyn był nauczyciel w.f. - Jaromir Radzikowski.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC00387
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.