"Śniadanie daje moc"

Opublikowano: środa, 08 listopad 2017 Drukuj E-mail

"Kto śniadanie rano zje, ten lepiej w szkole uczy się!"

Podobnie jak w roku ubiegłym, w ramach akcji "Śniadanie Daje Moc", 8 listopada 2017 r. uczniowie klas IA, IB i II wzięli udział w śniadaniu. W tym roku, ze względów organizacyjnych, przeprowadziliśmy je w jadalni szkolnej. Zależało nam, aby wspólnie przygotowany i spożyty posiłek połączyć z przypomnieniem ważnej roli śniadania, zwłaszcza dla młodych rozwijających się organizmów, ale także zasad zdrowego odżywiania, wartości odżywczych warzyw, owoców i wybranych produktów. W zorganizowaniu akcji, podobnie jak w roku ubiegłym, wsparli nas rodzice uczniów. Dzięki nim na naszych szkolnych stolikach śniadaniowych znalazły się kolorowe kanapki, przeróżne sałatki warzywno-owocowe i wiele gatunków pieczywa. Nie zabrakło również świeżo wyciskanych soków. Klasy częstowały się nawzajem i dzieliły swoimi wiktuałami. Wszystkie te działania z pewnością przyczyniły się do utrwalenia zdrowych nawyków żywieniowych, ale również wzmocniły integrację szkolnej społeczności klas młodszych.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

A Czerwiec2014223
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.