„Znalezione na strychu” - wyniki

Opublikowano: piątek, 24 listopad 2017 Drukuj E-mail

Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Fotograficznego „Znalezione na strychu”

30 uczniów z terenu Gminy Dębno wzięło udział w IX edycji Gminnego Konkursu Fotograficznego, który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej. Tym razem uczestnicy fotograficznych zmagań „bawili się” w poszukiwaczy starych naczyń, mebli, narzędzi, ubrań i dokumentów. Na finale konkursu można było zobaczyć 80 prac, które zachwycały bogactwem treści i oryginalnością wykonania. Spośród nich wybrano 12 zdjęć, a ich autorzy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe z rąk Pani Małgorzaty Sachy - wicedyrektor szkoły oraz Pana Włodzimierza Gurgula - dyrektora Dębińskiego Centrum Kultury, fundatora nagród.

Uroczystość uświetniły występy wokalne Zuzanny Kani, Julii Górskiej i Patryka Ledzińskiego. Koordynatorem konkursu była Pani Lucyna Migdał.

Laureaci:

Szkoły podstawowe

I miejsce: Eliza Jeziorek - Maszkienice

II miejsce: Maja Gaweł - Sufczyn, Arkadiusz Mrzygłód - Łoniowa

III miejsce: Eliza Drużkowska - Łoniowa, Kacper Hojnowski - Porąbka Uszewska

wyróżnienia: Natalia Cicha - Niedźwiedza, Amanda Stypka - Sufczyn, Patrycja Sumara - Wola Dębińska, Arkadiusz Widło - Łoniowa

Oddziały gimnazjalne

I miejsce: Monika Ptaszek - Sufczyn

wyróżnienia: Katarzyna Machowska - Wola Dębińska, Justyna Wołek - Wola Dębińska

 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Mpod Tekst1
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.