"Dzieci lubią misie..."

Opublikowano: poniedziałek, 27 listopad 2017 Drukuj E-mail
23 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego "Misiowi na ucho szeptane - wiersze o misiach i niedźwiedziach". Organizatorem konkursu, który jak zawsze cieszył się ogromną popularnością wśród wszystkich uczniów, była pani Jolanta Ogar. W konkursie udział wzięło dwunastu recytatorów z kl. I – III. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników. Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane.

Jury wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce ex aequo: Natalia Gawor kl IA oraz Patrycja Przeklasa kl III;
II miejsce ex aequo: Milena Grzebieniarz kl II oraz Aleksandra Sacha kl IA
III miejsce ex aequo: Julia Ledzińska kl IB oraz Szymon Szostak kl III

Na wyróżnienie zasłużyła Julia Krzykalak z kl IB.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy, a wyróżnieni także nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie CarpeDIEM. Konkurs zakończyła degustacja misowych ciasteczek upieczonych na tę okazję przez organizatora.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MPA130271
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.