Święto Niepodległości

Opublikowano: poniedziałek, 13 listopad 2017 Drukuj E-mail

10 listopada 2017 roku o godz. 10:30 w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Montaż słowno-muzyczny pod hasłem „Droga do niepodległości” przypominał fakty z historii Polski, a szczególnie czas zaborów, zrywy powstańcze i moment odzyskania niepodległości, z którym związana jest postać Józefa Piłsudskiego. Utwory poetyckie i muzyczne podkreślały ważne wydarzenia z dziejów naszej ojczyzny. Całość uzupełniała dekoracja i grupa uczniów w strojach historycznych.

Na koniec głos zabrała pani dyrektor Agata Jankowska, która podziękowała uczniom i nauczycielom za zaangażowanie. Przypomniała, że żyjemy w wolnej Polsce, ale wolność nadal wymaga poświęceń. Uroczystość przygotowały: Małgorzata Sacha, Bogusława Frankowska i Małgorzata Maliszczak. Oprawa muzyczna Elżbieta Rega.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M Konkurs Plastyczny Sport
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.