Igrzyska Dzieci – Badminton Drużynowy Dziewcząt i Chłopców

Opublikowano: poniedziałek, 27 listopad 2017 Drukuj E-mail

W dniach 27.11.2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej rozegrane zostały Powiatowe Igrzyska Dzieci Szkół Podstawowych w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt i Chłopców.

Dziewczęta: SP w  Woli Dębińskiej – Zuzanna Kukuś, Emilia Kurek, Patrycja Smoleń, opiekun – Krzysztof Sołtys, SP w  Czchowie – Weronika Rzepetowska, Nina Rozciecka, opiekun – Wojciech Goryca, SP w Zaborowie – Justyna Babło, Izabela Caban, Natalia Łucarz, opiekun – Beata Komorowicz, SP nr 2 w Brzesku – Aleksandra Klimek, Emilia Nazimek, Emilia Śledz, opiekun – Magdalena Mardoń.

Chłopcy: SP w Woli Dębińskiej – Antoni Kukuś, Kacper Kurek, Patryk Szkarłat, opiekun – Krzysztof Sołtys, SP w Złotej – Patryk Merecik, Tomasz Mleczko, opiekun – Wojciech Goryca, SP w Woli Przemykowskiej – Remigiusz Mazur, Paweł Śliwiński, opiekun – Beata Komorowicz, SP nr 2 w Brzesku – Oliwer Klimczak, Julian Smulski, Antoni Zoremba, opiekun – Magdalena Mardoń.

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta: I miejsce - SP w Woli Dębińskiej, II miejsce – SP w Zaborowie, III miejsce – SP nr 2 w Brzesku, IV miejsce – SP w Czchowie.

Chłopcy: I miejsce – SP nr 2 w Brzesku, II miejsce – SP w Złotej, III miejsce – SP w Woli Dębińskiej, IV miejsce – SP w Woli Przemykowskiej.

Prowadzący zawody – nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Sołtys.

Konkursfotograficzny3a