„Karykatury znanych sportowców”

Opublikowano: środa, 29 listopad 2017 Drukuj E-mail

Gminny Konkursu Plastyczny

„Karykatury znanych sportowców”

o Puchar Wójta Gminy Dębno

 

Uczniowski Klub Sportowy „ATLAS” we współpracy Urzędem Gminy Dębno i Szkołą Podstawową w Woli Dębińskiej zorganizowali Gminny Konkursu Plastyczny Pt. „Karykatury znanych sportowców” o Puchar Wójta Gminy Dębno - Wiesława Kozłowskiego. Konkurs miał na celu rozpowszechnianie i krzewienie idei olimpijskiej oraz kultury olimpijskiej, popularyzację wybitnych osiągnięć sportowych oraz współuczestnictwa w upowszechnianiu sportu i kultury fizycznej, propagowanie piękna, rywalizację fair play w sporcie oraz promocję zdolności plastycznych uczniów gminy Dębno.

Udział w konkursie był otwarty dla wszystkich zainteresowanych i obejmował młodzież klas gimnazjalnych i dzieci szkoły podstawowej (osobne kategorie) szkół z terenu gminy Dębno.

Tematyką prac były karykatury znanych sportowców w Polsce i na świecie. Na konkurs wpłynęło prawie 70 prac z terenu gminy Dębno o formacie A4 i A3. Prace zostały ocenione przez jury konkursu. A w dniu 27 listopada 2017 roku nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i podsumowanie konkursu. Nagrody w postaci: pucharów, statuetek szklanych, kubków termicznych, pamięci USB, piłek do koszykówki, medali, dyplomów, czapeczek i słodyczy, a w imieniu Wójta Gminy Dębno wręczyła nagrody Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej – Agata Jankowska.

Wyniki  konkursu:

Szkoły Podstawowe:

I - miejsce - Artur Ciemięga ZSP Dębno (praca Robert Lewandowski)

II- miejsce - Patryk Matug ZSP Maszkienice (praca Robert Ferminio)

III – miejsce - Karolina Sacha PSP Porąbka Uszewska (praca Piotr Żyła)

Wyróżnienie - Zuzanna Osak PSP Jaworsko (praca Otylia Jędrzejczak)

Wyróżnienie - Dominika Gliździnska PSP Niedźwiedza (praca Piotr Żyła)

Wyróżnienie - Wiktoria Kutek- PSP Porąbka Uszewska (praca Jakub Błaszczykowski)

 

Gimnazjum:

I miejsce - Maria Zachara Gimnazjum Wola Dębińska (praca Piotr Żyła)

II miejsce  - Bartłomiej Kornaś Gimnazjum Porąbka Uszewska

(praca Kamil Grosicki)

III miejsce - Weronika Niewola Gimnazjum Sufczyn (Robert Lewandowski)

Wyróżnienie- Katarzyna Machowska Gimnazjum Wola Dębińska (praca Santos Neymar)

Wyróżnienie - Natalia Bednarek Gimnazjum Wola Dębińska (praca Piotr Żyła)

Wyróżnienie - Jakub Bączek Gimnazjum Sufczyn (praca Mariusz Pudzianowski)

 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Foto1
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.